نمایش 1–12 از 44 نتیجه

نمایش 9 24 36

پچ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود نگزنس 3 متری

۸۰,۰۰۰ تومان
پچ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود نگزنس 3 متری یکی از تجهیزات پسیو در نصب شبکه است که بسیار کاربردی و پر استفاده است. این کابل تجهیزات را از دو سمت میتواند به یکدیگر متصل کند و دارای کانکتورهای متفاوت و متراژهای مختلفی است. کابل های نگزنس با کیفیت و بادوام بالا ساخته شدهاند و دارای عمر طولانی هستند.

پچ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود نگزنس 1 متری

۷۰,۰۰۰ تومان
پچ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود نگزنس 1 متری یکی از پر استفاده ترین ملزومات و متعلقات در کار تجهیزات شبکه است. این کابل ساخت شرکت نگزنس بوده و کار آن اتصال دستگاه های اکتیو شبکه به یکدیگر و انتقال اطلاعات در جریان شبکه است. پچ کوردهای نگزنس در بازار با رنگ زرد و کانکتور آبی عرشه شده و دارای کیفیت و دوام مناسب برای نصب تجیهزات شبکه است.

پچ کورد فیبرنوری SC-LC سینگل مود نگزنس 1 متری

۷۰,۰۰۰ تومان
پچ کورد فیبرنوری SC-LC سینگل مود نگزنس 1 متری از کانکتورهای پر طرفدار و پر مصرف در نصب تجیهزات شبکه است. این پچ کورد ها که با رنگ زرد و سوکت های آبی به بازار عرضه شده اند میتوانند تجهیزات شبکه اکتیو را به یکدیگر وصل کنند. کانکتورها در انواع مختلفی هستند و کانکتور این پچ کورد از نوع SC-LC است. پچ کوردهای نگزنس دارای دوام مناسب و دراای عمر مفید زیادی نیز هست.  

پچ کورد فیبر نوری نگزنس sc-sc سینگل مود 5 متری

۹۵,۰۰۰ تومان
پچ کورد فیبر نوری نگزنس sc-sc سینگل مود 5 متری یکی از متعلقات تجیهزات پرکاربرد نصب در شبکه برای برقراری اتصالات میان تجهیزات استفاده می‌شود. طول این کابل 5 متر بوده و از ویژگی های این کابل میتوان به دوام بالا ، کیفیت ساخت درجه یک و 1000 چرخه اتصال اشاره کرد. 

پچ کورد فیبر نوری نگزنسsc-sc سینگل مود 2 متری

۷۵,۰۰۰ تومان
پچ کورد فیبر نوری نگزنسsc-sc سینگل مود 2 متری یک از پر مصرف ترین تجهیزات نصب شبکه در اتصال میان تجهیزات شبکه است. این کابل ساخت شرکت نگزنس بوده و دارای ویژگی هایی چون کیفیت بسیار بالا و سهولت در استفاده است.

پچ کورد فیبرنوری SC-LC سینگل مود نگزنس 2 متری

۷۵,۰۰۰ تومان
پچ کورد فیبرنوری SC-LC سینگل مود نگزنس 2 متری برای ایجاد ارتباط میان تجهیزات اکتیو شبکه استفاده می‌شوند. این کابل‌ها یکی از پر مصرف ترین و کاربردی ترین محصولات پسیو در نصب تجهیزات شبکه است. این کابل با کیفیت بسیار بالا و دوام عالی در برابر انواع آسیب و دارای عمر طولانی است.

پچ کورد فیبرنوری SC-SC SM سیمپلکس نگزنس 3 متری

۶۵,۰۰۰ تومان

پچ کورد فیبرنوری SC-SC SM سیمپلکس نگزنس 3 متری یکی از کاربردی ترین ملزومات تجیهزات شبکه است.

پچ کوردهای فیبر نوری نوعی کانکتور جهت اتصال تجهیزات اکتیو شبکه به یکدیگر است که در انواع کانکتور به بازار عرضه شده است.خرید این کابل در کنار مودم های فیبر نوری توصیه میشود

پچ کورد فیبرنوری SC-SC SM سیمپلکس نگزنس 2 متری

۵۵,۰۰۰ تومان
پچ کورد فیبرنوری SC-SC SM سیمپلکس نگزنس 2 متری دارای دو کانکتور در دو سر کابل است و سیگنال نوری

پچ کورد فیبر نوری نگزنسsc-lc سینگل مود 2 متری

۷۵,۰۰۰ تومان
پچ کورد فیبر نوری نگزنسsc-lc سینگل مود 2 متری یک از پر مصرف ترین تجهیزات نصب شبکه در اتصال میان تجهیزات شبکه است. این کابل ساخت شرکت نگزنس بوده و دارای ویژگی هایی چون کیفیت بسیار بالا و سهولت در استفاده است.

پچ کورد فیبر نوری SC-SC SM سیمپلکس نگزنس 1 متری

۴۵,۰۰۰ تومان

پچ کورد فیبر نوری SC-SC SM سیمپلکس نگزنس 1 متری

پچ کورد فیبر نوری نگزنسsc-sc سیمپلکس سینگل مود 1 متری یک از پر مصرف ترین تجهیزات نصب شبکه در اتصال میان تجهیزات شبکه است. این کابل ساخت شرکت نگزنس بوده و دارای ویژگی هایی چون کیفیت بسیار بالا و سهولت در استفاده است.خرید این کابل در کنار مودم های فیبر نوری توسط بازارشبکه توصیه میگردد.

پچ کورد فیبرنوری SC-SC SM سیمپلکس APC نگزنس 1 متری

۴۵,۰۰۰ تومان

پچ کورد فیبرنوری SC-SC SM سیمپلکس APC نگزنس 1 متری

(nexans-simplex-sc-sc-apc-1m)دارای دو کانکتور در دو سر کابل است و سیگنال نوری را بین دو دستگاه انتقال می‌دهد. پچ کوردها در نصب تجهیزات شبکه بسیار کاربردی و جز پر استفاده ترین‌ها است. کابل‌های نگزنس دارای کیفیت خوب و عمر و دوام مناسب است.خرید این کابل در کنار مودم های فیبر نوری توصیه میگردد.