نمایش 1–12 از 19 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

۴۰۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T یک کانکتور کاربردی است که از کانکتور LC استفاده می‌کند و فیبری که برای آن

ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-BX-U

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-BX-U یک فرستنده دو جهته کاربردی و مقرون به صرفه SFP است که می تواند در

ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود 1000 سیسکو GLC-LH-SM

۱۷۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود 1000 سیسکو Cisco GLC-LH-SM یک مبدل سخت افزاری جهت اتصال و انتقال دیتا از

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR یک مبدل کاربردی با گیرنده 10G در فیبرنوری است که طول لینک آن تا

ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-BX-D

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-BX-D یک کانکتور بسیار کاربردی در تجهیزات شبکه است که کاربرد آن تبادل داده ای از

ماژول فیبر نوری سینگل مود سیسکو QSFP-40G-SR

۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری سینگل مود سیسکو QSFP-40G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو با پارت نامبر QSFP-40G-SR4 دارای سرعت انتقال اطلاعات 40

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-LR4

۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-LR4 ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-LR4  به همراه یک جفت فیبر سینگل مود G.652

ماژول فیبر نوری سیسکو مالتی مود GLC-SX-MM

۱۵۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو مالتی مود GLC-SX-MM یک قطعه جانبی سخت افزاری که کار مبدل را در ارتباط شبکه در

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR یک ماژول ساخت شرکت سیسکو است که از نوع +MULTI MODE SFP و 10گیگابیت