مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماژول فیبر نوری سیسکو مالتی مود GLC-SX-MM

۱۵۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو مالتی مود GLC-SX-MM یک قطعه جانبی سخت افزاری که کار مبدل را در ارتباط شبکه در

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR یک ماژول ساخت شرکت سیسکو است که از نوع +MULTI MODE SFP و 10گیگابیت

ماژول فیبر نوری سیسکو مالتی مود GLC-LH-SMD

۱۸۵,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو مالتی مود GLC-LH-SMD ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD در حالت SingleMode دیتا را تا فاصله

ماژول فیبر نوری مالتی مود میکروتیک مدل S-85DLC05D

تماس بگیرید
ماژول فیبر نوری مالتی مود میکروتیک مدل S-85DLC05D یک مبدل کوچک بسیار پرکاربرد است که نقش فرستنده و گیرنده را

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل SFPONU

تماس بگیرید
ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل SFPONU یک محصول از میکروتیک است که با نام تجاری Mikrotik GPON ONU به بازار