مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود 1000 سیسکو GLC-LH-SM

۱۷۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود 1000 سیسکو Cisco GLC-LH-SM یک مبدل سخت افزاری جهت اتصال و انتقال دیتا از

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR یک مبدل کاربردی با گیرنده 10G در فیبرنوری است که طول لینک آن تا

ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-BX-D

۴۵۰,۰۰۰ تومان
ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-BX-D یک کانکتور بسیار کاربردی در تجهیزات شبکه است که کاربرد آن تبادل داده ای از

ماژول فیبر نوری سینگل مود سیسکو QSFP-40G-SR

۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری سینگل مود سیسکو QSFP-40G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو با پارت نامبر QSFP-40G-SR4 دارای سرعت انتقال اطلاعات 40

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-LR4

۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-LR4 ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-LR4  به همراه یک جفت فیبر سینگل مود G.652

ماژول فیبرنوری میکروتیک مدل S-31DLC20D

تماس بگیرید
ماژول فیبرنوری میکروتیک مدل S-31DLC20D یک مبدل با کیفیت ساخت شرکت میکروتیک است که امکان ارسال و دریافت اطلاعات را