مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

کابل شبکه نگزنس Cat6 SFTP بدون تست حلقه 500 متر

۳,۲۵۰,۰۰۰ تومان
کابل شبکه نگزنس Cat6 SFTP بدون تست حلقه 500 متر ساخت شرکت نگزنس از نوع کابل‌های Twisted Pair یا زوج به هم تابیده است. این کابل دارای ویژگی SFTP است که در واقع یک لایه شیلد بافته شده مسی و یک لایه فویل است که روی مجموعه زوج های تابیده شده قرار گرفته است. کار این شیلدها حذف نویزهای اضافی و تداخلات الکتریکی است که در کار شبکه بسیار با همیت است. پهنای باند کابل شبکه Cat6 حدود 250 مگاهرتز است.استاندارد این کابل CAT6 بوده و توانایی انتقال سرعت تا 1 گیگابیت بر ثانیه را دارد. همچنین فناوری متریال روکش کابل از نوع LSZH است. این فناوری باعث می‌شود کابل در هنگام آتش سوزی دود سمی ایجاد نکند. 

کابل شبکه لگراند Cat6 UTP روکش PVC حلقه 305 متری تمام مس 048

۱,۹۲۵,۰۰۰ تومان
کابل شبکه لگراند Cat6 UTP روکش PVC حلقه 305 متری تمام مس 048محصول شرکت لگراند و از نوع زوج به هم تابیده یا Twisted Pair است. این کابل دارای استاندارد CAT6 از نوع UTP یا بدون شیلد محافظ است و برای هکمین امکان حذف نویزها و اختلالات الکتریکی را ندارد. قطر این کابل 48 میلی‌متراست.مغزی سیم‌های این کابل از نوع تمام مس یا CCC با کیفیت ساخته شده که به مراتب از نوع آلومینیومی با کیفیت‌تر است. همچنین این کابل از سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه و پهنای باند 250 مگاهرتز در فواصل کمتر از 55 متر پشتیبانی می کند. جنس روکش این کابل از PVC است که در مقابل حرارت و آتش سوزی و از نظر استحکام بسیار با کیفیت است. 

کابل شبکه لگراند Cat6 SFTP بدون تست حلقه 500 متر

۳,۶۸۵,۰۰۰ تومان

کابل شبکه لگراند Cat6 SFTP بدون تست حلقه 500 متر یکی دیگر از محصولات لگراند است که از نوع زوج به هم تابیده است. جنس روکش این کابل از جنس pvc بوده که استقامت بالایی در مقابل آتش سوزی و آسیب های احتمالی دارد.

این کابل دارای استاندارد CAT6 بوده و از نوع SFTP است بدین معنا که دارای شیلد و فویل محافظ جهت حذف نویزها و اختلالات الکتریکی است که در کار شبکه بسیار با اهمیت است. این کابل توان انتقال اطلاعات تا 1 گیگابایت بر ثانیه و دارای پهنای باند 250 مگاهرتز است.

کابل شبکه نگزنس Cat6 UTP بدون تست حلقه 305 متر

۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان

کابل شبکه نگزنس Cat6 UTP بدون تست حلقه 305 متر از نوع زوج به هم تابیده و نارنجی رنگ است. جنس روکش این کابل از نوع pvc مقاوم بوده که در برابرر انواع آسیب احتمالی مخصوصا آتش سوزی استقامت بالایی دارد. جنس مغزی این کابل آلومینیوم CCA و سرعت انتقال اطلاعات در این کابل 1گیگابیت بر ثانیه و پهنای باند آن 250 مگاهرتز است.

استاندارد این کابل CAT6 است. همچنین نوع این کابل UTP است که فاقد شیلد و فویل محافظ دور سیم‌ها بوده و نمیتواند نویز و اختلالات الکتریکی را در مسیر کابل حذف کند.

کابل شبکه لگراند Cat6 SFTP روکش PVC حلقه 500 متری تست فلوک

۱۰,۱۷۵,۰۰۰ تومان
کابل شبکه لگراند Cat6 SFTP روکش PVC حلقه 500 متری تست فلوک محصول دیگر شرکت فرانسوی لگراند است. استاندارد این کابل CAT6 بوده و از نوع SFTP است که به معنای شیلد و فویل محافظ دور سیم‌هاست که خاصیت آن حذف نویز و سایر اختلالات الکتریکی از مسیر کابل است.این کابل همچنین از مرحله تست فلوک گذشته پس با خیال راحت میتوانید اطمینان حاصل کنید که به اندازه متراژی که کابل خریداری میکنید اطلاعات را انتقال می‌دهد.جنس این کابل PVC بسیار مقاوم است که در برابر انواع آسیب ها و آتش سوزی و رطوبت مقاومت بالایی دارد. 

کابل شبکه لگراند Cat6 UTP روکش PVC حلقه 305 متری تست فلوک

۳,۰۲۵,۰۰۰ تومان
کابل شبکه لگراند Cat6 UTP روکش PVC حلقه 305 متری تست فلوک از سری کابل های با کیفیت شرکت لگراند است. این کابل توانایی قدرت انتقال اطلاعات تا 1 گیگابیت بر ثانیه را دارد و پهنای باند آن 250 مگاهرتز است. این کابل از نوع تست شده است بدین معنی که به اندازه متراژ کابلی که خریداری میکنید امکان کابل کشی و شبکه کردن را دارد.جنس این کابل pvc مقاوم است و دربرابر آتش سوزی بسیار مقاوم است. استاندارد این کابل CAT6 و از نوع UTF است یعنی توانایی حذف نویز و اختلالات برقی را ندارد.

کابل شبکه اوت دور نگزنس Cat6 SFTP دابل جاکت مس 305متری

۳,۰۵۰,۰۰۰ تومان
کابل شبکه اوت دور نگزنس Cat6 SFTP دابل جاکت مس 305متری از سری SFTP است که به معنی دارا بودن از محافظ شیلد و فویل دار به درو رشته های سیم است تا بتواند نویز ها و اختلالات را حذف کند. این کابل از نوع PVC OUTDOOR است بهترین انتخابی است که میتوانید برای محیط‌های باز داشته باشید زیرا این کابل مقاومت بالایی در برابر انواع آسیب مثل زدگی ، آفتاب ، حرارت و رطوبت دارد.این کابل 305 متری دارای استاندارد CAT6 بوده و سرعت انتقال آن تا 1گیگابیت بر ثانیه و پهنای باند 250 مگاهرتز است.

کابل شبکه لگراند Cat6 UTP با روکش PVC حلقه 305 متری تست فلوک چنل

۲,۶۱۸,۰۰۰ تومان

کابل شبکه لگراند Cat6 UTP با روکش PVC حلقه 305 متری تست فلوک چنل

کابل شبکه لگراند Cat6 FTP در گروه کابل های شبکه Cat6 جای می گیرد. جنس روکش این کابل PVC و رنگ آن آبی و با حلقه هایی به متراژ 305 متر عرضه می شود. سرعت کابل های Cat6 برابر با 10 گیگابیت در ثانیه (تا فاصله 37 یا 55 متری) و پهنای باند آن برابر با 250 مگاهرتز است. کابل شبکه لگراند Cat6 UTP با روکش PVC حلقه 305 متری تست فلوک چنل از نوع FTP یا F/UTP است. در این نوع کابل روی مجموع زوج های تابیده شده شده یک لایه فویل قرار گرفته است اما بر روی تک تک زوج ها هچ گونه فویلی قرار ندارد. کابل شبکه FTP انعطاف پذیری کابل را کم نمی‌کند و در عین حال مقاومت خوبی در برابر انواع نویز از خود نشان می‌دهد.

کابل شبکه لگراند Cat6 UTP روکش PVC حلقه 305 متری آلومینیوم

تماس بگیرید

کابل شبکه لگراند Cat6 UTP روکش PVC حلقه 305 متری آلومینیوم با قابلیت انتقال اطلاعات تا 1 گیگابیت بر ثانیه را دارد. پهنای باند این کابل 250 مگاهرتز است.

جنس روکش این کابل از جنس pvc مقاوم است که در برابر آسیب‌های احتمالی مانند رطوب ، ضربه و زدگی و آتش سوزی بسیار مستحکم است. این کابل از نوع utf بوده و فاقد شیلد و و فیل محافظ دور سیم‌های دورن کابل است و نمیتواند نویزها و اختلالات برقی را در کابل و شبکه حذف کند. جنس مغزی این کابل CCA است که بیشتر مناسب شبکه کوچک و یا خانگی است.