نمایش 1–12 از 17 نتیجه

نمایش 9 24 36

رک دیواری 9 یونیت عمق 60 اچ پی آسیا HPAsia

۱,۲۱۳,۰۰۰ تومان

لطفا قبل از ثبت  سفارش تماس بگیرید

رک دیواری 6 یونیت عمق 60 اچ پی آسیا HPAsia

۱,۰۷۰,۰۰۰ تومان

لطفا قبل از ثبت  سفارش تماس بگیرید

رک دیواری 12 یونیت عمق 60 اچ پی آسیا HPAsia

۱,۳۷۹,۰۰۰ تومان

لطفا قبل از ثبت  سفارش تماس بگیرید

رک دیواری 9 یونیت عمق 45 اچ پی آسیا HPAsia

۱,۰۸۱,۰۰۰ تومان

لطفا قبل از ثبت  سفارش تماس بگیرید

رک دیواری 6 یونیت عمق 45 اچ پی آسیا HPAsia

۹۴۹,۰۰۰ تومان

لطفا قبل از ثبت  سفارش تماس بگیرید

رک دیواری آلفا 12 یونیت عمق 60

۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان

رک دیواری آلفا 12 یونیت عمق 60

یک رک از نوع 12 یونیت در عمق 60 سانتی متر است که دارای یک درب شیشه ای نشکن سکوریتی با قاب فلزی است. این رک همچنین از سه جهت دیگر به صورت آسان بازشو ، دسترسی به تجهیزات را ممکن می‌کند. این رک همچنین دارای رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک جهت دوام بیشتر است.همچنین برای اینکه رک استحکام بیشتری داشته باشد ستون‌ها و ریل ها به هم متصل شده‌اند.

رک دیواری آلفا 9 یونیت عمق 60

۱,۲۹۵,۰۰۰ تومان

رک دیواری آلفا 9 یونیت عمق 60

یک رک از نوع 9 یونیت در عمق 60 سانتی متر است که از یک درب شیشه ای نشکن سکوریتی با قاب فلزی، 3 درب آسان بازشو ، دارای رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک است. برای استحکام بیشتر ستون ها و ریل ها به یکدیگر متصل شده اند. درقسمت سقف رک، یک جایگاه در پشت و سه جایگاه در کف، که می‌توان کابل‌ها را به راحتی به داخل این رک هدایت کرد. در این رک 4 آداپتور عمودی تعبیه شده است که قابلیت جابجایی در عمق رک را مهیا می‌سازد.

رک دیواری آلفا 7 یونیت عمق 60

۹۱۰,۰۰۰ تومان

رک دیواری آلفا 7 یونیت عمق 60

یک رک بسیار مستحکم است که جنس بدنه آن تمام فلزی بوده و از یک درب شیشه ای نشکن سکوریتی با قاب فلزی، 3 درب آسان بازشو ، دارای رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک است. همچنین برای استحکام بیشتر ستون ها و ریل‌ها به یکدیگر متصل شده اند. درقسمت سقف رک، یک جایگاه در پشت و سه جایگاه در کف، که می‌توان کابل‌ها را به راحتی به داخل این رک هدایت کرد. در این رک 4 آداپتور عمودی تعبیه شده است که قابلیت جابجایی در عمق رک را مهیا می‌سازد.

رک دیواری آلفا 9 یونیت عمق 45

۹۷۰,۰۰۰ تومان

رک دیواری آلفا 9 یونیت عمق 45

یک رک دیواری از نوع 9 یونیت در عمق 45 سانتی متر است که از تجهیزات شبکه در برابر انواع ضربه ها و آسیب نگهداری می‌کند. این رک مستحکم از بدنه تمام فلزی و درب شیشه ای نشکن سکوریتی با قاب فلزی، 3 درب آسان بازشو ، دارای رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک ، برای استحکام بیشتر ستون ها و ریل ها به یکدیگر متصل شده اند. 

رک دیواری آلفا 6 یونیت عمق 45

۶۲۰,۰۰۰ تومان

رک دیواری آلفا 6 یونیت عمق 45

یک رک از نوع 6 یونیت با عمق 45 سانتی متر است که جنس بدنه آن تمام فلزی بوده و از یک درب شیشه ای نشکن سکوریتی با قاب فلزی، سه درب آسان بازشو جهت دسترسی راحت، دارای رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک و همچنین برای استحکام بیشتر ستون ها و ریل‌ها به یکدیگر متصل شده اند.

رک دیواری شبکه آلفا 6 یونیت عمق 45 ، درقسمت سقف و پشت رک یک جایگاه و سه جایگاه در کف، که می‌توان کابل‌ها را به راحتی به داخل این رک هدایت کرد. در این رک 4 آداپتور عمودی تعبیه شده است که قابلیت جابجایی در عمق رک را مهیا می‌سازد.

رک دیواری آلفا 4 یونیت عمق 45

۵۳۰,۰۰۰ تومان

رک دیواری آلفا 4 یونیت عمق 45

یک رک از نوع 4 یونیت با عمق 45 سانتی متر است که جنس بدنه آن تمام فلزی بوده و از یک درب شیشه ای نشکن سکوریتی با قاب فلزی، سه درب آسان بازشو جهت دسترسی راحت، دارای رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک و همچنین برای استحکام بیشتر ستون ها و ریل‌ها به یکدیگر متصل شده اند. رک دیواری شبکه آلفا 4 یونیت عمق 45 ، درقسمت سقف و پشت رک یک جایگاه و سه جایگاه در کف، که می‌توان کابل‌ها را به راحتی به داخل این رک هدایت کرد.

رک دیواری آلفا 4 یونیت عمق 40

۳۳۰,۰۰۰ تومان

رک دیواری آلفا 4 یونیت عمق 40

یک رک دیواری مستحکم است که بدن آن از جنس تمام فلزی بوده و میتواند از تجهیزات شما به خوبی نگهداری کند. این رک بیشتر مناسب کسب وکارهای کوچک است که از تجهیزات کم تری برخوردار هستند. رک دیواری شبکه آلفا 4 یونیت عمق 40 از یک درب شیشه ای نشکن سکوریتی با قاب فلزی و دارای رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک و همچنین برای استحکام بیشتر ستون ها و ریل‌ها به یکدیگر متصل شده اند.