نمایش 1–12 از 30 نتیجه

نمایش 9 24 36

فن رک 12×12 اچ پی آی HPI

۱۵۸,۰۰۰ تومان

فن رک 12x12 - HPI وسیله ای برای خنک نگه داشتن و تهویه صحیح اجزای داخلی رک استفاده می‌شود. فن رک 12x12 - HPI معمولا در سقف و کف رک نصب می‌شود. ابعاد این فن ابعاد 12×12 سانتی متر و مصرف برق آن 220 ولت است.

ترمینال پاور 3 پورتی اچ پی آسیا HPAsia

۱۰۱,۰۰۰ تومان

ترمینال پاور3 پورتی اچ پی آسیا یک ماژول جهت برق رسانی و محافظت از تجهیزات شبکه داخل رک مورد استفاده قرار میگیرد.

این پاور دارای 3 پورت ارتفاع 1 یونیت و 2 متر کابل با دو شاخه پرسی ارت دار میباشد.

چرخ تکی ساده اچ پی آسیا HPAsia

۱۹۵,۰۰۰ تومان

چرخ تکی ساده اچ پی آسیا با قطر 5 سانتی متر جهت جا به جایی رک ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.این چرخ دارای ترمز و از نوع ثابت است که جا به جایی را سهولت می‌بخشد. 4 چرخ ساده اچ پی آسیا درکنار هم توانایی تحمل 400 کیلوگرم وزن را دارند.

داکت پنل 2 یونیت اچ پی آسیا HPAsia

۹۵,۰۰۰ تومان
داکت پنل 2 یونیت اچ پی آسیا یک قطعه داخلی رک جهت برقراری نظم و ساماندهی به کابلهای رک است. وظیفه‌ی اصلی داکت عبور کابل‌ها را در راستای عمق رک شبکه است . این محصول با ارتفاع 1 و 2 یونیت تولید می‌شود که همین حالا میتوانید آن را از بازار شبکه خرید کنید.

داکت پنل 1 یونیت اچ پی آسیا HPAsia

۸۵,۰۰۰ تومان
داکت پنل 1 یونیت اچ پی آسیا یک وسیله جانبی داخل رک جهت ساماندهی و هدایت کابل های سوئیچ و پچ پنل در عرض رک است. داکت های اچ پی آسیا در 2 نوع یک یونیت و 2 یونیت موجود هستند.

یونیت فن به همراه 1 عدد فن اچ پی آسیا HPAsia

۴۷۱,۰۰۰ تومان

یونیت فن اچ پی آسیا به همراه 1 عدد فن ، یک سینی فلزی است که تجهیزات شبکه روی آن قرار گرفته و باعث خنک کردن آنها میشود. روی این سینی 1 فن قرار گرفته که امکان اضافه کردن 3 فن خنک کننده دیگر وجود دارد. ارتفاع این سینی 1 یونیت است.

رنگ این یونیت فن از نوع کرم الکترو استاتیک ، دارای 2 متر کابل سیم ارت و گوشواره جهت نصب آسان است.

یونیت فن به همراه سه عدد فن اچ پی آسیا HPAsia

۷۹۹,۰۰۰ تومان

یونیت فن اچ پی آسیا به همراه سه عدد فن در فروشگاه بازار شبکه موجود است یک سینی ثابت از نوع فن دار است که تجهیزات شبکه روی آن نصب می‌شود. این یونیت فن دارای یک دکمه پاور جهت خاموش یا روشن کردن فن هاست. همچنین با اضافه کردن یک فن دیگر میتوان از هر ظرفت 4 فن استفاده کرد. رنگ بدنه این یونیت فلزی از نوع الکترواستاتیک و به همراه 2 متر کابل دارای سیم ارت و 3 عدد فن عرضه می‌شود.

یونیت فن به همراه 2 فن اچ پی آسیا HPAsia

۶۳۵,۰۰۰ تومان
یونیت فن اچ پی آسیا به همراه 2 فن یک یونیت ثابت فن دار است که بعد از نصب آن در رک میتوان تجهیزات شبکه را روی آن سوار کرد. این سینی فلزی از رنگ الکترواستاتیک ضدخش ساخته شده و به همراه 2 عدد فن ارائه میشود که قابلیت اضافه کردن 2 فن دیگر به این یونیت نیز طبق نیاز مشتری وجود دارد.این یونیت فن با 2 متر کابل سیم ارت ارائه میشود و ارتفاع آن 1 یونیت است.

ترمینال پاور 8 پورت 1 یونیت اچ پی آسیا HPAsia

۲۴۰,۰۰۰ تومان

ترمینال پاور اچ پی آسیا 8 پورت 1 یونیت یک وسیله جانبی برای برق رسانی به دستگاه های داخل رک است. این پاور به صورت پیچی به صورت عمودی و یا افقی در رک نصب می‌شود. جنس بدنه آن از الومینوم است که باعث می‌شود در برابر ضربات احتمالی مقاوم باشد.

این ترمنیال 8 پورت همچنین برای حفاظت از تجهیزات برقی شبکه در مقابل نوسانات ، دارای کابل اتصال ارت دار به زمین بسیار کاربردی می باشد. این پاور دارای 2 متر کابل سیم ارت و کلید نئون دار و با قابلیت تغییر در تعداد سوکت های برق و یا کلید بنا به نیاز خریدار است.

سینی ثابت رک دیواری 1 یونیت عمق 25 اچ پی آسیا HPAsia

۱۴۵,۰۰۰ تومان
سینی ثابت رک دیواری 1 یونیت عمق 25 اچ پی آسیا HPAsia طبقه ثابت 1 یونیت اچ پی آسیا عمق

سینی ثابت رک دیواری 2 یونیت عمق 35 اچ پی آسیا HPAsia

۱۶۷,۰۰۰ تومان

طبقه ثابت 2 یونیت اچ پی آسیا عمق 35 سانتی متر یک سینی فلزی مخصوص رک است که تجهیزات شبکه روی آن نصب میشود. این سینی ها در چهار طرف رک های دیواری و ایستاده پیچ می‌شود و تحمل وزن خوبی دارد. این سینی دارای عمق 35 سانتی متری بوده و با شیارهایی که روی آن وجود دارد امکان گردش هوا در بین تجهیزات را ممکن می‌کند.

سینی ثابت 1 یونیت عمق 80 اچ پی آسیا HPAsia

۲۶۰,۰۰۰ تومان
طبقه ثابت 1 یونیت اچ پی آسیا عمق 80 سانتی متر همانطور که از اسم آن پیداست یک قطعه فلزی جهت قراردادن تجهیزات شبکه روی آن است. این پنل فلزی بوده و در چهار طرف رک تا عمق 80 سانتی متر پیچ میشود. شیارهای روی این سینی رک باعث انتقال هوا به دستگاه های شبکه وسرور است.