نمایش 9 24 36

سینی ثابت رک دیواری 1 یونیت عمق 25 اچ پی آسیا HPAsia

۱۴۵,۰۰۰ تومان
سینی ثابت رک دیواری 1 یونیت عمق 25 اچ پی آسیا HPAsia طبقه ثابت 1 یونیت اچ پی آسیا عمق

سینی ثابت رک دیواری 2 یونیت عمق 35 اچ پی آسیا HPAsia

۱۶۷,۰۰۰ تومان

طبقه ثابت 2 یونیت اچ پی آسیا عمق 35 سانتی متر یک سینی فلزی مخصوص رک است که تجهیزات شبکه روی آن نصب میشود. این سینی ها در چهار طرف رک های دیواری و ایستاده پیچ می‌شود و تحمل وزن خوبی دارد. این سینی دارای عمق 35 سانتی متری بوده و با شیارهایی که روی آن وجود دارد امکان گردش هوا در بین تجهیزات را ممکن می‌کند.

سینی ثابت 1 یونیت عمق 80 اچ پی آسیا HPAsia

۲۶۰,۰۰۰ تومان
طبقه ثابت 1 یونیت اچ پی آسیا عمق 80 سانتی متر همانطور که از اسم آن پیداست یک قطعه فلزی جهت قراردادن تجهیزات شبکه روی آن است. این پنل فلزی بوده و در چهار طرف رک تا عمق 80 سانتی متر پیچ میشود. شیارهای روی این سینی رک باعث انتقال هوا به دستگاه های شبکه وسرور است.

سینی ثابت 1 یونیت عمق 100 اچ پی آسیا HPAsia

۳۴۰,۰۰۰ تومان
طبقه ثابت 1 یونیت اچ پی آسیا عمق 100 یک سینی فلزی است که ما بین رک قرار گرفته و تجهیزات شبکه و یا سرور روی آن قرار میگیرد. این سینی از جنس فلزی با دوام و امکان انتقال هوا به دستگاه های شبکه را دارد.

سینی ثابت تخت برای رک ایستاده hpi عمق 60

تماس بگیرید

سینی ثابت تخت برای رک ایستاده hpi عمق 60

سینی رک hpi مدل I-SH060HP

سینی رک یکی از تجهیزات مهم رک است که دارای جنس فلزی است در واقع روی سینی‌های رک تجهیزات شبکه قرار می‌گیرد. در چهار طرف این سینی جایگاه هایی برای متصل نمودن سینی به داخل رک ، با استفاده از پیچ و مهره است که جهت پایدارای و تحمل وزن بیشتر تجهیزات شبکه مانند سرورها ، UPS و … طراحی شده است. کف این سینی دارای شیارهایی است که جهت تهویه بهتر تجهیزات شبکه ایجاد شده است. سینی رک اچ پی ایران با تحمل وزن بالا روانه بازار شده است.

 

سینی ثابت تخت برای رک ایستاده hpi عمق 80

تماس بگیرید

سینی ثابت تخت برای رک ایستاده hpi عمق 80

سینی رک اچ پی ایران یکی از محصولات جانبی رک است که تجهیزات شبکه روی آن قرار میگیرد. اینم رک قابلیت تحمل وزن بالا را دارد و از جنس فلزی مستحکم ساخته شده است. روی این سینی فلزی شیارهایی جهت تهویه تجهیزات شبکه تعبیه شده است. همچنین در چهار طرف این سینی دارای جایگاه هایی برای متصل نمودن سینی به داخل رک ، با استفاده از پیچ و مهره است که جهت پایدارای و تحمل وزن بیشتر تجهیزات شبکه مانند سرور ها ، UPS و … طراحی شده است.

سینی ثابت تخت برای رک ایستاده hpi عمق 100

تماس بگیرید

سینی ثابت تخت برای رک ایستاده hpi عمق 100

سینی رک hpi مدل I-SH100HP

اچ پی ایران یکی از برندهای داخلی ساخت رک است که تجهیزات رک را نیز در کنار رک روانه بازار کرده است. سینی رک اچ پی ایران یکی زا محصولات مهم رک است که از جنس فلزی مستحکم ساخته شده و رنگ بدنه این سینی از نوع ضدخش است. شیارهای روی این سینی جهت تهویه بهتر هوا و خنک سازی تجهیزات شبکه است. این سینی تحمل وزن بالایی داشته و در ابعاد استاندارد ۱۹ اینچ ساخته شده است.

 

سینی ثابت تخت برای رک دیواری hpi عمق 60

تماس بگیرید

سینی ثابت تخت برای رک دیواری hpi عمق 60

سینی رک hpi مدل I-SH352HP

سینی رک یکی از متعلقات اصلی رک برای جاسازی تجهیزات شبکه است. سینی رک اچ پی ایران مخصوص نوع دیواری تعبیه شده و دارای پوشش رنگ پودری الکتراستاتیک برای دوام بیشتر است. این سینی همچنین دارای شیارهای مشبک جهت تهویه هوا و خنک سازی تجهیزات شبکه بوده و همچنی قابلیت نصب آسان بر روی پانچ های داخلی آداپتور را دارد.