نمایش 1–12 از 17 نتیجه

نمایش 9 24 36

رک شبکه آلفا 42 یونیت عمق 100

۸,۱۲۸,۰۰۰ تومان

رک شبکه آلفا 42 یونیت عمق 100

دارای محفظه‌هایی برای ورود کابل به داخل رک جهت نصب تجهیزات شبکه است. رک شبکه آلفا 42 یونیت عمق 100 دارای بدنه ای تمام فلزی و مستحکم است و همچنین دارای یک درب شیشه ای با قاب فلزی ، رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک جهت دوام بیشتر و در اخر دارای یک عدد فن و چهار عدد چرخ به منظور سهولت در جابجایی بهتر است.

رک شبکه آلفا 42 یونیت عمق 80

۷,۱۸۸,۰۰۰ تومان

رک شبکه آلفا 42 یونیت عمق 80

یک رک ایستاده عمودی  با بدنه فلزی و مستحکم است که دارای محفظه‌هایی برای ورود کابل به داخل رک جهت نصب تجهیزات شبکه است. رک شبکه آلفا 42 یونیت عمق 80 دارای همچنین دارای یک درب شیشه ای با قاب فلزی ، رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک جهت دوام بیشتر و در آخر دارای یک عدد فن و چهار عدد چرخ به منظور سهولت در جابجایی بهتر است.

رک شبکه آلفا 32 یونیت عمق 80

۵,۸۴۰,۰۰۰ تومان

رک شبکه آلفا 32 یونیت عمق 80

یک رک ایستاده ساخت آلفاست که دارای 4 درب در هر 4 جهت رک است. این رک دارای 32 یونیت با عمق 80 سانتی متر بوده و دارای درب شیشه ای سکوریت نشکن در جلو است. این رک دارای استاندارد 19 اینچی بوده و محفظه هایی برای عبور کابل از داخل رک جهت نصب تجهیزات شبکه است. رک شبکه آلفا 32 یونیت عمق 80 رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک جهت دوام بیشتر و در آخر دارای یک عدد فن و چهار عدد چرخ به منظور سهولت در جابجایی بهتر است.

رک شبکه آلفا 32 یونیت عمق 100

۶,۴۶۳,۰۰۰ تومان

رک شبکه آلفا 32 یونیت عمق 100

یک رک ایستاده مستحکم است که در هر جهت رک ، درب برای دسترسی به تجهیزات قرار گرفته است. این رک دارای 32 یونیت با عمق 100 سانتی متر بوده و دارای درب شیشه ای سکوریت نشکن در جلو است. این رک دارای استاندارد 19 اینچی بوده و محفظه هایی برای عبور کابل از داخل رک جهت نصب تجهیزات شبکه است. رک شبکه آلفا 32 یونیت عمق 100 رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک جهت دوام بیشتر و در آخر دارای یک عدد فن و چهار عدد چرخ به منظور سهولت در جابجایی بهتر است.

رک ایستاده آلفا 27 یونیت عمق 60

۵,۳۸۰,۰۰۰ تومان

رک ایستاده آلفا 27 یونیت عمق 60

دارای محفظه‌هایی برای ورود کابل به داخل رک جهت نصب تجهیزات شبکه است. رک شبکه آلفا 27 یونیت عمق 60 دارای بدنه ای تمام فلزی و مستحکم است و همچنین دارای یک درب شیشه ای با قاب فلزی ، رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک جهت دوام بیشتر و در اخر دارای یک عدد فن و چهار عدد چرخ به منظور سهولت در جابجایی بهتر است.

رک ایستاده آلفا 27 یونیت عمق 80

۵,۸۸۰,۰۰۰ تومان

رک ایستاده آلفا 27 یونیت عمق 80

یک رک با کیفیت با بدنه تمام فلزی است که دارای یک درب شیشه‌ای سکوریتی نشکن با قاب فلزی است. رک شبکه آلفا 27 یونیت عمق 80 دارای رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک جهت دوام بیشتر ، یک عدد فن و چهار عدد چرخ به منظور سهولت در جابجایی بهتر ، پایه های ضد زلزله و محکم با قابلیت تحمل وزن بالا که موجب میشود هیچ جابجایی در رک صورت نگیرد. همچنین برای اینکه رک استحکام بیشتری داشته باشدستون‌ها و ریل ها به هم متصل شده‌اند. این رک براساس استاندارد 19 اینچی تعبیه شده است.

رک ایستاده آلفا 22 یونیت عمق 60

۲,۶۹۰,۰۰۰ تومان

رک ایستاده آلفا 22 یونیت عمق 60

این رک دارای بدنه فلزی مستحکم است به همراه یک درب شیشه ای سکوریتی نشکن ، پایه های محکم ضدزلزله که موجب میشود رک جابجا نشود ، درب‌های  کشویی در سه طرف دیگر رک ، بدنه با رنگ ثابت از نوع الکترواستاتیک ، یک عدد فن و چهار عدد چرخ به منظور سهولت در جابجایی بهتر است. همچنین برای اینکه رک استحکام بیشتری داشته باشدستون‌ها و ریل ها به هم متصل شده‌اند.

رک ایستاده آلفا 22 یونیت عمق 80

۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان

رک ایستاده آلفا 22 یونیت عمق 80

یک رک با کیفیت با بدنه تمام فلزی بسیار مستحکم است که از یک درب شیشه‌ای سکوریتی نشکن با قاب فلزی و ، رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک جهت دوام بیشتر ، یک عدد فن و چهار عدد چرخ به منظور سهولت در جابجایی بهتر ، پایه های ضد زلزله و محکم با قابلیت تحمل وزن بالا که موجب میشود هیچ جابجایی در رک صورت نگیرد ، تشکیل شده است. همچنین برای اینکه رک استحکام بیشتری داشته باشد ستون‌ها و ریل ها به هم متصل شده‌اند. دربهای کناری و پشتی به وسیله دکمه به راحتی باز می‌شود.

رک ایستاده آلفا 22 یونیت عمق 100

۵,۷۲۰,۰۰۰ تومان

رک ایستاده آلفا 22 یونیت عمق 100

یک رک مستحکم است که از نوع 22 یونیت با عمق 100 سانتی متر است. این رک از یک درب شیشه‌ای سکوریتی نشکن با قاب فلزی مستحکم و رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک جهت دوام بیشتر برخوردار است. پایه های ضد زلزله و محکم با قابلیت تحمل وزن بالا که موجب میشود هیچ جابجایی در رک صورت نگیرد و همچنین یک عدد فن و چهار عدد چرخ به منظور سهولت در جابجایی بهتر نیز از دیگر ویژگی های این رک است. همچنین برای اینکه رک استحکام بیشتری داشته باشد ستون‌ها و ریل ها به هم متصل شده‌اند. دربهای کناری و پشتی به وسیله دکمه به راحتی باز می‌شود.

رک ایستاده آلفا 18 یونیت عمق 60

۲,۴۶۰,۰۰۰ تومان

رک ایستاده آلفا 18 یونیت عمق 60

یک رک از نوع 18 یونیت در عمق 60 سانتی متر است که دارای یک درب شیشه ای نشکن سکوریتی با قاب فلزی است. این رک همچنین از 3 جهت دیگر به صورت آسان بازشو دسترسی به تجهیزات را ممکن می‌کند. این رک همچنین دارای رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک جهت دوام بیشتر و یک عدد فن و چهار عدد چرخ به منظور سهولت در جابجایی بهتر به همراه پایه های ضد زلزله و محکم با قابلیت تحمل وزن بالا که موجب میشود هیچ جابجایی در رک صورت نگیرد ، است. همچنین برای اینکه رک استحکام بیشتری داشته باشد ستون‌ها و ریل ها به هم متصل شده‌اند.

رک دیواری آلفا 9 یونیت عمق 60

۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

رک دیواری آلفا 9 یونیت عمق 60

یک رک از نوع 9 یونیت در عمق 60 سانتی متر است که از یک درب شیشه ای نشکن سکوریتی با قاب فلزی، 3 درب آسان بازشو ، دارای رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک است. برای استحکام بیشتر ستون ها و ریل ها به یکدیگر متصل شده اند. درقسمت سقف رک، یک جایگاه در پشت و سه جایگاه در کف، که می‌توان کابل‌ها را به راحتی به داخل این رک هدایت کرد. در این رک 4 آداپتور عمودی تعبیه شده است که قابلیت جابجایی در عمق رک را مهیا می‌سازد.

رک دیواری آلفا 12 یونیت عمق 60

۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان

رک دیواری آلفا 12 یونیت عمق 60

یک رک از نوع 12 یونیت در عمق 60 سانتی متر است که دارای یک درب شیشه ای نشکن سکوریتی با قاب فلزی است. این رک همچنین از سه جهت دیگر به صورت آسان بازشو ، دسترسی به تجهیزات را ممکن می‌کند. این رک همچنین دارای رنگ بدنه ضدخش از نوع الکترواستاتیک جهت دوام بیشتر است.همچنین برای اینکه رک استحکام بیشتری داشته باشد ستون‌ها و ریل ها به هم متصل شده‌اند.