رویه‌های بازگرداندن کالا

مهم ترین اصل در تجارت الکترونیک ایجاد آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان است ، در این راستا بازار شبکه می کوشد تا هر سفارش با بهترین کیفیت کالایی ومعتبرترین گارانتی در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریان برسد . خرید اینترنتی در کنار سادگی و سرعت همواره دغدغه هایی از جمله عدم مطابقت با محصول درخواستی ، مشاهده مشکلات فنی و …. را برای مشتریان به دنبال داشته است .

لذا بازارشبکه این امکان را فراهم نموده تا مشتریان درصورت بروز مشکلات ، درچهارچوب قوانین زیر نسبت به بازگشت کالا اقدام نمایند :

  1. عدم مطابقت محصول درخواستی :

مشخصات کالا ها ازسایت شرکتهای سازنده استخراج میگردد و احتمال تغییر مشخصات کالا درطول زمان وجود دارد. خواهشمند است قبل از بازنمودن کالا با مشاهده اطلاعات درج شده برروی جعبه و مطابقت آن با سفارش خود درصورت مشاهده مغایرت در مدل کالا ، عکس ،رنگ، گارانتی انتخاب شده ، دراسرع وقت(کمتراز 24 ساعت) موضوع را جهت هماهنگی های لازم برای بازگشت کالا به بازار شبکه شماره تماس : 88803369 اطلاع دهید. (حداکثر تا 48 ساعت پس از بازگشت کالا به فروشگاه کالای مورد نظر مشتری جایگزین و یا وجه کالای خریداری شده به وی برگشت داده خواهد شد )

توجه : کالا باید دقیقا با همان شرایط ارسال شده و همراه با فاکتور مرجوع شود. لذا در صورت بسته بندی نا مناسب، استفاده ازدستگاه و باز کردن آن ، برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت را ازبین خواهد برد .

  1. مشکلات فنی :

اکثر کالاهای موجود در فروشگاه دارای ضمانت شرکت های معتبر هستند. با این حال در صورتی که کالا شامل شرایط گارانتی شرکت مربوطه باشد، خریدار حداکثر تا 7روز پس از تحویل کالا میتواند مشکل را به بازار شبکه شماره تماس : 88803369 اعلام کند و پس از هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش (در صورتی که کالا شامل شرایط گارانتی شرکت گارانتی کننده باشد ) ، کالا را ارسال کند. بازارشبکه در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام خواهد کرد اما زمان و نحوه ی رفع مشکل برای تمام کالاها یکسان نیست.

توجه:

1- مسئولیت رفع عیب یا تعویض کالا برعهده شرکت گارانتی کننده کالا میباشد .

2- جهت انجام امور گارانتی جعبه ، کارت گارانتی و کلیه محتویات باید به همراه کالا ارسال گردد .

3- کالا در صورت داشتن ایراد ظاهری (ضربه، تماس با آب، له شدگی و شکستگی، انواع سوختگی ناشی از حرارت یا برق نامتعارف) امکان برگشت ندارد.

4- هزینه پیگیری روند گارانتی محصول و ارسال مجدد در صورتی که عیب آن تایید شود بر عهده بازار شبکه بوده و در صورت عدم تایید عیب اعلام شده بر عهده خریدار می باشد . (هزینه هرگونه خدمات خارج از گارانتی توسط شرکت گارانتی کننده مانند تعویض قطعه و غیره بر عهده مشتری می باشد )

5 – پس از پایان 7 روز کلیه مسئولیت مشکلات فنی کالا بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و مشتری شخصا میتواند پیگیری نماید .

6- جهت آشنایی با شرایط و نحوه گارانتی شرکتهای مربوطه ، به وب سایت این شرکت ها مراجعه نمایید .

  1. مشکلات مربوط به حمل و نقل :

تمامی کالاهای ارسالی از بازار شبکه با توجه به نوع انتخاب مشتری در ارسال کالا به طور استاندارد بسته بندی و پس از ارسال کالا مشخصات بارنامه و روش ارسال به کاربر اعلام خواهد شد. پس از این مرحله در صورتی که کالایی در حمل و نقل آسیب دیده باشد، مسئولیت این خسارت با شرکت حمل و نقل است و فروشگاه اینترنتی بازار شبکه مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات رسانی شرکت های حمل و نقل کننده ندارد. (جهت اطلاع از چگونگی ارسال ، خدمات ، بیمه و قبول مسئولیت واحد های حمل و نقل به وب سایت آنها مراجعه نمایید )

  1. اگر کالا سالم ومطابق سفارش باشد به هیچ عنوان پس گرفته نخواهد شد.