نمایش 1–12 از 37 نتیجه

نمایش 9 24 36

رک ایستاده 42 یونیت پایا سیستم مدل آلفا

۸,۷۲۵,۰۰۰ تومان

رک ایستاده 42 یونیت پایا سیستم مدل آلفا

با عمق 60 سانت یک رک فوق مستحکم است که دارای یک درب مستحکم شیشه ای سکوریتی نشکن است که یک ضربه گیر مخصوص جهت کاهش ضربه های احتمالی به هنگام بسته شدن ناگهانی درب نیز روی آن قرار داده شده است. این مدل دارای دو جفت داکت آداپتور عمودی در جلو و انتهای رک با قابلیت حرکت کشویی به موازات عمق رک و 4 عدد پایه ثابت قابل تنظیم با امکان نصب چرخ به جای پایه های قابل تنطیم طبق درخواست مشتری است.

در این مدل امکان عبور کابل از 6 دریچه به ابعاد 80×260 میلیمتر در سقف و کف رک نیز وجود دارد. در مدل سری آلفا امکان نصب بسیار آسان تجهیزات جانبی به وسیله پیچ های ضامنی نیز فراهم است.همچنین سه پنل در طرفین دارای قفل سوئیچی با ضامن فشاری نیز روی این رک تعبیه شده است.

رک ایستاده 36 یونیت پایا سیستم مدل آلفا

۷,۸۲۷,۰۰۰ تومان

رک ایستاده 36 یونیت پایا سیستم مدل آلفا

دارای عمق 60 سانت سانتی متر است. این محصول جز خانواده سری آلفا و از مستحکم ترین رک های خانواده پایا سیستم محسوب میشودکه جنس بدنه آن ازنوع ورق گالوانیزه است. این رک دارای یک درب شیشه ای بسیار مستحکم از جنس نشکن و ستون های فولادی است.

از دیگر قابلیت های منحصر به فرد رک های حرفه ای پایا سیستم می‌شود به ایمنی سازی فن به وسیله گارد فن مخصوص زیر فن ها ، دارای یونیت سقف در رک با یک فن و کابل مربوطه و امکان دسترسی به فن ها از طریق کلاهک سقف ، داکت آدابتور عمودی در جلو و انتهای رک باقابلیت حرکت کشویی به موازات عمق رک ، دارای 3 عدد پنل بازشو با قفل سوئیچی و ضامن فنری ، دارای 6 دریچه مخصوص عبور کابل اشاره کرد. همچنین امکان نصب چرخ روی این رک به درخواست مشتری با هزینه اضافی امکان پذیر است.

رک ایستاده 28 یونیت پایا سیستم مدل آلفا

۶,۳۶۵,۰۰۰ تومان

تحویل این کالا 14 روز کاری می باشد

رک ایستاده 21 یونیت پایا سیستم مدل آلفا

۵,۶۲۹,۰۰۰ تومان

رک ایستاده 21 یونیت پایا سیستم مدل آلفا

محصول بهینه شده شرکت پایا در شاخه رک است. یکی از ویژگی های برتر رک های پایا ، استحکام متناسب با هر شرایط محیطی و امکان سفارشی سازی محصولات در جزییات رک بوده و اینکه در هر سایز و عمقی پایا محصولات متنوعی ارائه می‌کند. رک ایستاده 21 یونیت پایا سیستم مدل آلفا دارای عمق 60 سانتی متر بوده و دارای ویژگی هایی چون ، دسترسی به هر 4 طرف رک به وسیله پنل های آسان بازشو دکمه ای ، فن های خنک کننده تعبیه شده در رک ، امکان عبور کابل از 6 دریچه به ابعاد 80×260 میلیمتر در سقف و کف رک و نصب آسان تجیهزات داخلی به وسیله پیچ‌های استاندارد است. در همه مدل های آلفا امکان نصب چرخ به جای پایه‌ها به سفارش مشتری نیز امکان پذیر است.

رک ایستاده 16 یونیت پایا سیستم مدل آلفا

۴,۶۵۰,۰۰۰ تومان

رک ایستاده 16 یونیت پایا سیستم مدل آلفا با عمق 60 سانتی متر

یکی از محصولات سری بهینه شده مستحکم پایا است. این رک با بدنه بسیار مقاوم فلزی سنگین می‌تواند از تجهیزات شبکه شما به خوبی محافظت کند. این رک دارای پایه های فلزی مستحکم با تحمل وزن بالا و همچنین درب شیشه ای نشکن فوق العاده به همراه ضربه گیر است. برای نصب تجهیزات داخلی رک تنها کافیست پیچ ها را ببندید چرا که همه این پیچ ها استاندارد از نوع نصب آسان است. پنل های کناری رک را میتوانید با یک دکمه به راحتی باز کنید. این رک قابلیت امکان نصب چرخ و 4 فن دیگر اضافی به سفارش شما را دارد.

رک ایستاده 28 یونیت پایا سیستم مدل بتا

۷,۱۸۲,۰۰۰ تومان

تحویل این کالا 14 روز کاری می باشد

رک ایستاده 36 یونیت پایا سیستم مدل بتا

۸,۲۴۲,۰۰۰ تومان

رک ایستاده 36 یونیت پایا سیستم مدل بتا

از سری مستحکم خانواده پایا و دارای عمق 80 سانتی متر است. این رک دارای یک درب شیشه ای بسیار مستحکم از جنس نشکن و ستون های فولادی است. جنس بدنه این رک از گالوانیزه مستحکم ساخته شده تا در برابر آسیب‌های احتمالی تجهیزات شبکه را در امان نگه دارد. رک ایستاده 36 یونیت پایا سیستم مدل بتا از نظر ایمنی بسیار مقاوم است حتی فن به وسیله گارد فن مخصوص ، مقاومت بالایی پیدا کرده است. این رک دارای یونیت سقف در رک با یک فن و کابل مربوطه و امکان دسترسی به فن‌ها از طریق کلاهک سقف را فراهم کرده است.

همچنین داکت آداپتور عمودی در جلو و انتهای رک باقابلیت حرکت کشویی به اندازه موازی عمق رک و 3 عدد پنل بازشو با قفل سوئیچی و ضامن فنری به همراه 6 دریچه مخصوص عبور کابل از دیگر متعلقات و ویژگی های این رک محسوب می‌شود. همچنین امکان نصب چرخ و 4 فن اضافی روی این رک به درخواست مشتری با هزینه اضافی امکان‌پذیر است. 30 عدد پیچ و مهره جهت نصب نیز به خریدار تقدیم می‌گردد

رک ایستاده 42 یونیت پایا سیستم مدل تتا

۱۰,۲۲۳,۰۰۰ تومان

رک ایستاده 42 یونیت پایا سیستم مدل تتا

با عمق 80 سانت یک رک فوق مستحکم از خانواده تجاری PS است که یک درب مستحکم شیشه ای سکوریتی نشکن مجهز به ضربه گیر مخصوص جهت کاهش ضربه های احتمالی به هنگام بسته شدن ناگهانی، 2 جفت داکت آداپتور عمودی در جلو و انتهای رک با قابلیت حرکت کشویی و 4 عدد پایه ثابت قابل تنظیم با امکان نصب چرخ به جای پایه های قابل تنطیم طبق درخواست مشتری است.

در رک ایستاده 42 یونیت پایا مدل تتا امکان عبور کابل از 6 دریچه در سقف و کف رک و نصب آسان تجهیزات جانبی به وسیله پیچ های ضامنی نیز فراهم است. همچنین سه پنل در طرفین دارای قفل سوئیچی با ضامن فشاری نیز روی این رک تعبیه شده است. 30 عدد پیچ و مهره نیز در این رک جهت نصب اولیه قرار داده شده است.

رک دیواری 7 یونیت عمق 45 پایا سیستم

۱,۱۳۹,۰۰۰ تومان

تحویل این کالا 14 روز کاری می باشد

رک دیواری 6 یونیت عمق 45 پایا سیستم

۱,۰۷۶,۰۰۰ تومان

تحویل این کالا 14 روز کاری می باشد

رک دیواری 9 یونیت عمق 60 پایا سیستم

۱,۸۵۷,۰۰۰ تومان

تحویل این کالا 14 روز کاری می باشد