نحوه ارسال و شرایط تحویل کالا یکی از بزرگترین دغدغه‌های خریداران در فروشگاه‌های آنلاین است. ما در فروشگاه اینترنتی بازارشبکه به وسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال کالا این دغدغه را در نظر گرفته و با فراهم آوردن راهکارهای متعدد ارسال کالا، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

روش‌های ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی بازار شبکه به شرح ذیل بوده، که هزینه آن بر عهده مشتریان گرامی است:

محدوده خارج از شهر تهران:

پست:

ارسال سفارش‌هایی که خارج از محدوده تهران است از طریق پست پیشتاز صورت می‌پذیرد. زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و زمان تحویل به پست حداقل دو روز کاری زمان می‌برد .توجه نمایید سفارشات یک روز بعد از ثبت سفارش تحویل پست می‌گردد. تیم لجستیک ما هر روز قبل از ساعت 10 صبح مرسولات را به پست تحویل خواهند داد. پس از تحویل کالا به پست کد رهگیری توسط تیم بازار شبکه برای شما ارسال شده و شما می‌توانید از طریق آدرس https://itemtracking.post.ir  با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

تیپاکس:

شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال برای مراکز استان و شهرهایی است که دارای دفاتر تیپاکس هستند. هزینه این روش ارسال به صورت پس کرایه است.

باربری:

سفارشات دارای حجم و وزن زیاد از طریق باربری‌های مجاز ارسال می‌گردد. تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی ممکن است حداقل دو روز کاری زمان ببرد. توجه داشته باشید این نوع ارسال شامل هزینه پیک شهری تهران نیز می‌گردد.

در صورتیکه کالای شما حجیم باشد یا شرایط بیمه ای پست پوشش دهنده ریسک مرسوله شما نباشد، بسته شما از طریق شرکت‌های دیگر طرف قرارداد بازارشبکه ارسال خواهد شد. متاسفانه اکثر این شرکت‌ها امکان رهگیری مرسوله به صورت منظم و بروز را ندارند. به هرحال، با استفاده از قبض و رسید تحویل کالا از شرکت مذبور، تیم خدمات مشتریان راهکار کنترل وضعیت مرسوله را به اطلاع شما خواهد رساند.

محدوده شهر تهران:

سفارشات تهران به دو صورت پست و پیک ارسال می‌گردد که هزینه آن با مشتری است:

روش پست در بالا توضیح داده شده است.

ارسال پیک:

سریعترین روش ارسال کالا از طریق پیک (برای کالاهای سنگین وانت) است که توسط مشتری با هماهنگی قبلی ارسال می شود.

 

توجه داشته باشید زمان ارسال سفارشات 24 ساعت کاری است.

شایان ذکر است مسئولیت خسارات احتمالی بر عهده شرکت های حمل و نقل می باشد.

(همچنین شما مشتریان عزیز با انتخاب گزینه تحویل حضوری در فاکتور خریدتان و مراجعه حضوری بعد از هماهنگی به محل تحویل کالای بازار شبکه تشریف آورده تا ما با افتخار کالای شما را تقدیمتان نماییم. در صورت هر گونه مشکل برای پیگیری مرسوله‌ها با شماره 02143000122 تماس حاصل فرمایید.)