نمایش 1–12 از 39 نتیجه

نمایش 9 24 36

پچ کورد 50 سانتی Cat6 UTP LSZH نگزنس

۲۹,۰۰۰ تومان

پچ کورد 50 سانتی Cat6 UTP LSZH نگزنس

از سری کابل‌های Twisted Pair یا زوج به هم تابیده است که از 4 زوج سیم به هم تابیده شده تشکیل شده است. روکش این کابل از نوع LSZH است که از مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی ، خوردگی و یا آتش سوزی برخوردار است و حتی موقع آتش سوزی دود زیاد و سمی تولید نمی‌کند.

این کایل از نوع استاندارد CAT6 بوده و از سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه و پهنای باند 250 مگاهرتز پشتیبانی می‌کند. کابل Cat6 UTP LSZH از نوع UTP یا بدون شیلد است و نمی‌تواند نویز را حذف کند.

کابل شبکه نگزنس Cat6 SFTP طول 3 متر

تماس بگیرید

کابل شبکه نگزنس Cat6 SFTP طول 3 متر از نوع کابل های SFTP است که امکان کاهش یا حذف نویز ها و تداخلات الکتریکی را در شبکه دارد. جنس بدنه این کابل PVC بوده که از نوع OUTDOOR است و در برابر آسیب های بیرونی مثل آتش سوزی مقاوم‌تر است. این کابل امکان انتقال اطلاعات تا 1 گیگابایت داده در هر ثانیه را دارد.

کابل شبکه نگزنس 2 متری Cat6 SFTP

۴۳,۰۰۰ تومان

کابل شبکه نگزنس 2 متری Cat6 SFTP جهت اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده می‌شود. جنس این کابل از نوع PVC است و مناسب استفاده OUTDOOR است که مقاومت بالایی در برابر انواع آسیب ها مثل رطوبت، دما و ضربه دارد.

یکی از امتیازات این کابل ، استفاده از شیلد یا SFTP است که باعث کاهش نویزها و اختلالات الکتریکی می‌شود.

پچ کورد 1 متری Cat 6 UTP طرح نگزنس

۲۰,۰۰۰ تومان

پچ کورد 1 متری Cat 6 UTP طرح نگزنس

جهت کابل کشی بین تجهیزات اکتیو شبکه است که میتواند آن ها را به هم متصل و اطلاعات دیجیتالی و مدیا را انتقال دهد. استاندارد این کابل CAT6 است و همچنین از نوع UTP است که بدین معنی است که شیلد جهت حذف نویز و اختلالات الکتریکی را ندارد.

جنس این کابل از نوع PVC است که باعث مقاومت بیشتر در برابر آسیب های احتمالی است.

پچ کورد 0.5 متری Cat 6 UTP طرح نگزنس

۱۴,۰۰۰ تومان

پچ کورد 0.5 متری Cat 6 UTP طرح نگزنس

یکی از پر مصرف ترین لوازم پسیو دارای استاندارد CAT6 است که برای انتقال اطلاعات بین تجهیزات اکتیو شبکه مثل مودم ، پرینتر و... به کار میرود. این کابل میتواند مدیا و یا اطاعات دیجیتالی را با سرعت بالا در شبکه منتقل کند.این کابل از نوع UTP است بنابراین توانایی حذف نویز ها و اختلالات الکتریکی را در قالب شبکه ندارد. سرعت انتقال اطلاعات در این کابل شبکه از 100 تا 1000 مگابیت بر ثانیه می باشد.

پچ کورد 2 متری Cat 6 UTP طرح نگزنس

۲۹,۰۰۰ تومان

پچ کورد 2 متری Cat 6 UTP طرح نگزنس

از ملزومات پسیو شبکه محسوب شده و وظیفه آن انتقال اطلاعات دیجیتالی بین تجهیزات شبکه است. این کابل ما بین تجهیزات شبکه کشیده و یا نصب می‌شود و میتواند تا 100 تا 1000 مگابیت بر ثانیه اطلاعات را در بستر کابل منتقل کند.

جنس این کابل PVC است که در برابر آسیب های احتمالی دما ، رطوبت و ضربه مقاوم است. همچنین این کابل از نوع UTP است و نمیتواند نویزها و اختلالات الکتریکی را حذف کند. بنابراین این نوع کابل مناسب کابل کشی تجهیزات حساس شبکه نمی‌باشد.

کابل شبکه نگزنس 1 متری Cat6 SFTP

تماس بگیرید

کابل شبکه نگزنس 1 متری Cat6 SFTP یک وسیله کاربردی رایج جهت انتقال اطلاعات بین تجهیزات اکتیو شبکه و اتصال دستگاه‌ های مختلف، مثل سوئیچ به کامپیوتر یا سوئیچ به روتر و پچ پنل ها است. این کابل از جنس PVC ساخته شده که در برابر انواع آسیب های احتمالی اعم از دما و رطوبت مقاوم است.

این کابل از نوع SFTP است که باعث می‌شود نویزها و اختلالات الکتریکی در جریان کابل حذف و یاب بسیار کاهش پیدا کند. این کابل با سرعت بالا میتواند اطلاعات را منتقل کند.

پچ کورد 5 متری Cat6 UTP LSZH نگزنس

۷۰,۰۰۰ تومان

پچ کورد 5 متری Cat6 UTP LSZH نگزنس

یک کابل پر مصرف پسیو برای اتصال دستگاه‌ های مختلف تجهیزات شبکه اکتیو است. جنس این کابل از نوع lszh بوده که یک لایه مقاوم در برابر انواع آسیب دیدگی بابت دمای زیاد و یا رطوبت است.

استاندارد این کابل CAT6 و از نوع UTP است که توانایی حذف نویزها و اختلالات الکتریکی جاری در کابل را ندارد پس بهتر است از این کابل در تجهیزات حساس شبکه استفاده نشود.

پچ کورد 5 متری Cat 6 UTP طرح نگزنس

۶۰,۰۰۰ تومان

پچ کورد 5 متری Cat 6 UTP طرح نگزنس

یکی از پر استفاده ترین کابل ها در تجیهزات شبکه است. کار اصلی این کابل اتصال پر سرعت کابلی دستگاه های اکتیو شبکه به یکدیگر است. جنس این کابل از جنس PVC است که مقاوم در برابر دمای زیاد و یا ضربه یا رطوبت زیاد است.

این کابل مناسب نصب در تجهیزات شبکه به صورت OUTDOOR است. لازم به ذکر است که این کابل از نوع UTP است منظور آنکه توانایی حذف نویز ها و یا اختلالات الکتریکی در جریان کابل را ندارد.

کیستون شبکه CAT6 UTP نگزنس مدل N420.660

۲۳,۰۰۰ تومان

کیستون شبکه CAT6 UTP نگزنس مدل N420.660

با پشتیبانی از نرخ تبادل اطلاعات بالا و سرعت 10/100/1000Mbps یکی از پر کاربردترین تجهیزات پسیو در برندهای شبکه است. کیستون یک رابط یا مادگی در تجهیزات شبکه است که به آن پریز شبکه نیز گفته میشود. کیستون از یک طرف به کابل شبکه و از طرف دیگر به یک پورت مادگی مانند RJ-45 وصل میشود تا ارتباط راحت تری ایجاد کند.

این کیستون دارای جدول رنگی طراحی شده روی بدنه است که شما را درهنگام نصب برقراری اتصال کیستون به کابل شبکه راهنمایی میکند. جنس این کیستون از پلاستیک است و دارای استاندارد CAT6 است. این کیستون قابلیت نصب بر روی هر نوع ترانکینگی را دارد، اما فقط مخصوص کابل‌های نوع UTP است.

کیستون شبکه CAT6 FTP نگزنس مدل N420.666

۴۶,۰۰۰ تومان
کیستون شبکه CAT6 FTP نگزنس مدل N420.666 یک کانکتور مادگی جهت اتصال چند دستگاه به یکدیگر به وسیله کابل و

آچار پانچ کیستون نگزنس

۱۹۰,۰۰۰ تومان
آچار پانچ کیستون نگزنس یکی از تجهیزات شبکه ساخت خود نگزنس است. با این آچار میتوان کیستون های نگزنس را نصب کرد.